DSP Prahova > Contact > DSP Ph

DSP Prahova - Director Executiv
bullet Ploiesti, str. Tache Ionescu, nr.13
bullet Tel: 0244.522.201
bullet Fax: 0244.523.471
bullet E-mail: secretariat@dspph.ro
DSP Prahova - Director Executiv Adj. Sanatate Publica
bullet Ploiesti, str. Tache Ionescu, nr.13
bullet Fax: 0244.407764
bullet E-mail: secretariat@dspph.ro
DSP Prahova - Serviciul Control in Sanatate Publica:
bullet Ploiesti, str. Tache Ionescu, nr.13
bullet Tel: 0244.407.779
bullet E-mal: dcsp@dspph.ro
DSP Prahova - Laborator:
bullet Ploiesti, str.Transilvaniei, nr.2
bullet Tel: 0244.543.433
       0244.543.818 ( centrala)
bullet Fax: 0244.546.226
DSP Prahova - Serviciul permanenta:
bullet Tel: 0244.511909 (in afara orelor de program)
Programul de functionare al DSP Prahova:
luni - joi:    08.00 - 16.30
vineri:        08.00 - 14.00
Program relatii cu publicul:
Luni - joi:   11.00 - 12.00
Program relatii cu publicul - Avize, Autorizari:
Luni - joi:   08.30 - 12.00
Program pentru public - Laborator:
Luni - miercuri:   08.00 - 12.00
Telefoane utile - compartimente DSP Prahova
Birou Avize/Autorizari 0244.407.776
0244.407.761
Inspectia Sanitara 0244.407.779
0244.407.780
Igiena Scolara 0244.407.765
Igiena Mediului 0244.407.766
Secretariat 0244.522.201
Of. Juridic/ Relatii Cu Publicul 0244.407.760
Runos 0244.407.762
Cosuj 0244.407.765
Programe Promovarea Sanatatii 0244.407.773
Asist. Medicala/ Mama Si Copilul        0244.407.767
Epidemiologie
0244.594.624
Adimistrativ/ Achizitii 0244.407.774
Medicina Muncii 0244.407.766
Audit 0244.595.402
Contabilitate 0244.407.770
Statistica 0244.519.009
Poarta 0244.407.775
Adrese de mail - departamente DSP Prahova

DIRECTOR EXECUTIV

secretariat@dspph.ro

DIR. EXECUTIV ADJ. ECONOMIC

economic@dspph.ro

DIR. EXECUTIV ADJ. SANATATE PUBLICA

secretariat@dspph.ro

CONTROL AL ASISTENTEI MEDICALE A MAMEI SI COPILULUI

secretariat@dspph.ro

INSPECTIA SI CONTROLUL FACTORILOR DE RISC DIN MEDIUL DE VIATA SI MUNCA

dcsp@dspph.ro ; sraafph@dspph.ro

RUNOS

runos@dspph.ro

OF. JURIDIC

juridic@dspph.ro

AUDIT INTERN

audit@dspph.ro

STATISTICA SI INFORMATICA IN SANATATE PUBLICA

statistica@dspph.ro

ASISTENTA MEDICALA SI PROGRAME

programe@dspph.ro ; pn3@dspph.ro

ADMINISTRATIV SI MENTENANTA

administrativ@dspph.ro

ACHIZITII PUBLICE

licitatii@dspph.ro

SECRETARIAT

secretariat@dspph.ro

EPIDEMIOLOGIE

epidemiologie@dspph.ro

BACTERIOLOGIE

bacteriologie@dspph.ro

TOXICOLOGIE

toxicologie@dspph.ro

MEDICINA SCOLARA

medicina_scolara@dspph.ro

BUGET

buget@dspph.ro

COSUJ

cosujph@dspph.ro